Biuro Ergo Hestia Grodków

Ubezpieczenie samochodu

Szukasz tanie ubezpieczenie samochodu? Nie wiesz gdzie wybrać ubezpieczenie, aby było jeszcze taniej? A może kupiłeś nowy samochód i chciałbyś go ubezpieczyć?

Dobrze trafiłeś! Ubezpieczamy samochody nowe, używane lub sprowadzone z zagranicy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne zwane także jako ubezpieczenie samochodu odnosi się do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i wszystkich pojazdów poruszających się po drogach. Ubezpieczenia komunikacyjne dzielimy na obowiązkowe, do których zaliczamy polisę OC oraz na dobrowolne, do których należą AC, NNW, Assistance.

Posiadamy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dla Twojego samochodu, motocykla, ciągnika rolniczego, samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego i przyczepy. Ubezpieczenia ochroną obejmuje nie tylko pojazd, ale także właściciela wraz z kierowcą i pasażerami.

  • ubezpieczenie OC odpowiedzialności cywilnej wraz z holowaniem i ochroną zniżek gratis;
  • ubezpieczenie AC (auto–casco) w szerokim zakresie, naprawa w autoryzowanych warsztatach (ASO), warsztatach wskazanych przez towarzystwo lub klienta bądź kosztorys bez ograniczeń wiekowych;
  • ubezpieczenie NNW – nieszczęśliwy wypadek, do którego dojdzie podczas użytkowania pojazdu. Świadczenie dla kierowcy i pasażera (dla kierowcy wysokie sumy ubezpieczenia w promocyjnych cenach);
  • ubezpieczenie Assistance – to gwarancja dotarcia do domu z każdej podróży. Pomoc w przypadku awarii, kradzieży czy wypadku pojazdu jak i innych zdarzeń (np. wymianę opony, zatrzaśnięcie kluczyków czy nalanie niewłaściwego paliwa do baku);
  • ubezpieczenie szyb – to ochrona szyb w Twoim pojeździe bez utraty zniżek w auto-casco. Szczególnie polecany produkt dla osób, które zawodowo jeżdżą samochodem i uderzenie kamieniem w przednią szybę z ciężarówki jadącej naprzeciwko jest dobrze znane;
  • ubezpieczenie opon – szczególnie polecany dla kobiet, które nie chcą i nie muszą zmieniać koła na trasie. Wystarczy dokupić to ubezpieczenie za kilka złotych.


Ubezpieczenia OC i AC warto kupić w pakiecie u jednego ubezpieczyciela, ze względu na udzielone rabaty. W niektórych przypadkach warto także zainwestować w dobrowolne ubezpieczenie NNW od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Czy warto mieć wszystkie polisy?

O ile polisa OC jest obowiązkowa, którą po prostu musisz mieć to pozostałe są kwestią rozsądku i finansów. Kupując polisę NNW zabezpieczasz się przed ewentualnymi kosztami leczenia i rehabilitacji gdyby doszło do wypadku. Natomiast AC uchroni Cię przed poniesieniem wysokich kosztów związanych z uszkodzeniem samochodu przez nieznanego sprawcę, holowaniem czy nawet kradzieżą. Assistance zapewni różnego rodzaju wsparcie - uzależnione od wykupionej polisy.

Nie przepłacaj za polisę, sprawdź u nas najtańszą składkę już dziś!


Zapraszamy do naszego biura Grodków, ul. Rynek 9 - nasz agent ubezpieczeniowy doradzi i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia samochodu z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Masz pytania? Zadzwoń!

692 422 147
(5/5), głosów: 7
Ocena strony: