Biuro Ergo Hestia Grodków

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie firmy to przede wszystkim ochrona mienia firmowego od wszystkich zdarzeń i odpowiedzialność cywilna w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Każdy świadomy przedsiębiorca wie jak ważna jest ochrona mienia, bez którego nie mógłby prowadzić działalności gospodarczej. Dodatkowo ubezpieczenie daje pomoc finansową w przypadku szkody, zwraca koszty uprzątnięcia po szkodzie oraz pomoc informatyka, ślusarza, hydraulika, informatyka i innych.

Ubezpieczenie oc z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej powinny mieć firmy szczególnie narażone na niebezpieczeństwo związane z wypadkami przy pracy pracowników np. firma budowlana. Wypadek śmiertelny pracownika na budowie to koszt odszkodowania od pracodawcy nawet kilkaset tysięcy złotych  – od tego można się ubezpieczyć!

Firmy produkcyjne mają możliwość ubezpieczenia się od wprowadzenia wadliwego produktu do obrotu – większość tych firm nie zdaje sobie sprawy z kosztów usunięcia wadliwego produktu z rynku i naprawienia szkód jakie te produkty wyrządziły. 

Koszt ubezpieczenia dla firmy w pakiecie z oc działalności teraz w promocyjnej cenie – sprawdź!


Zapraszamy do naszego biura Grodków, ul. Rynek 9 - nasz agent ubezpieczeniowy doradzi i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia dla firm z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Masz pytania? Zadzwoń!

692 422 147
(5/5), głosów: 2
Ocena strony: